Arkitekt

Abel Moro Rialp

abel.moro-rialp@strategiskarkitektur.se08-586 176 28
Arkitekt

Aday Demirel

aday.demirel@strategiskarkitektur.se08-586 176 25
Arkitekt

Alexis von Dönhoff

alexis.donhoff@strategiskarkitektur.se08-586 176 71
Arkitektpraktikant

Amy Bickham

amy.bickham@strategiskarkitektur.se08-586 176 15
Kundansvarig arkitekt, partner

Andreas Fries

andreas.fries@strategiskarkitektur.se08-586 176 09
Inredningsarkitekt

Ann-Charlotte Berg

ann-charlotte.berg@strategiskarkitektur.se08-586 176 55
Arkitekt

Anna Duell

anna.duell@strategiskarkitektur.seTjänstledig
Inredningsarkitekt

Åsa Persson

asa.persson@strategiskarkitektur.se08-586 176 11
Arkitekt

Axel Kelpe

axel.kelpe@strategiskarkitektur.se08-586 176 48
IT-chef

Benjamin Lindberg

benjamin.lindberg@strategiskarkitektur.se08-586 176 23
Arkitekt

Cesar Patin Lapausa

cesar.patin@strategiskarkitektur.se08-586 176 12
Inredningsarkitekt

Charlotta Holmgren

charlotta.holmgren@strategiskarkitektur.se08-586 176 19
Arkitekt/Inredningsarkitekt

Christian Hörgren

christian.horgren@strategiskarkitektur.se08-586 176 22
Kundansvarig arkitekt

Elin Mossberg

elin.mossberg@strategiskarkitektur.se08-586 176 16
Arkitekt

Elin Varga

elin.varga@strategiskarkitektur.se08-586 176 72
Inredningsarkitekt

Erika Pekkari

erika.pekkari@strategiskarkitektur.se 08-586 176 33
Inredningsarkitekt

Eva M Persson

eva.m.persson@strategiskarkitektur.se08-586 176 45
Kontorsansvarig, Administrativ assistent

Felicia Lidberg Collinder

felicia.lidberg.collinder@strategiskarkitektur.se08-586 176 77
Inredningsarkitekt

Fredrika Feldt

fredrika.feldt@strategiskarkitektur.seFöräldraledig
Arkitekt

Gabija Montvilaite

gabija.montvilaite@strategiskarkitektur.se08-586 176 21
Kundansvarig arkitekt, partner

Göran Ekeroth

goran.ekeroth@strategiskarkitektur.se08-586 176 08
Arkitekt

Hayk Shahinyan

hayk.shahinyan@strategiskarkitektur.se08-586 176 54
Arkitekt

Hedvig Ersman

hedvig.ersman@strategiskarkitektur.se08-586 176 32
Arkitekt

Helga Thorsteinsdottir

helga.thorsteinsdottir@strategiskarkitektur.se08-586 176 68
Inredningsarkitekt

Isabella Birke

isabella.birke@strategiskarkitektur.se08-586 176 36
Arkitekt

Jack Phipps

jack.phipps@strategiskarkitektur.se08-586 176 43
Arkitekt

Jacob Star

jacob.star@strategiskarkitektur.se08-586 176 29
Kundansvarig arkitekt, partner

Jan Ytterborn

jan.ytterborn@strategiskarkitektur.se08-586 176 14
Ekonomichef

Jenny Boström

jenny.bostrom@strategiskarkitektur.se08-586 176 26
Planeringsarkitekt

Joakim Bergquist

joakim.bergquist@strategiskarkitektur.seFöräldraledig
Arkitekt, VD

Johanna Munck af Rosenschöld

johanna.munck@strategiskarkitektur.se08-586 176 18
Kundansvarig arkitekt, partner

Jonas Ericsson

jonas.ericsson@strategiskarkitektur.se08-586 176 56
Kundansvarig arkitekt, partner

Jonas Falk

jonas.falk@strategiskarkitektur.se08-586 176 07
Byggnadsingenjör

Kajsa Söderström

kajsa.soderstrom@strategiskarkitektur.seFöräldraledig
Arkitekt/Inredningsarkitekt

Karin Gedda

karin.gedda@strategiskarkitektur.se08-586 176 06
Arkitekt

Kerstin Heijde

kerstin.heijde@strategiskarkitektur.se08-586 176 05
Kundansvarig arkitekt, partner

Kristian Lönn

kristian.lonn@strategiskarkitektur.se08-586 176 03
Inredningsarkitekt

Malin Ångström

malin.angstrom@strategiskarkitektur.se08-586 176 57
Byggnadsingenjör

Marcin Ojrzynski

marcin.ojrzynski@strategiskarkitektur.seFöräldraledig
Arkitekt

Marcus von Euler

marcus.euler@strategiskarkitektur.se08-586 176 10
Civilingenjör/Arkitekt

Maria Hansson

maria.hansson@strategiskarkitektur.se08-586 176 74
Ekonomi/HR

Maria Martinson

maria.martinson@strategiskarkitektur.se08-586 176 01
Byggnadsingenjör

Martin Edvardsson

martin.edvarsson@strategiskarkitektur.se08-586 176 30
Arkitekt

Michael Absalonsen

michael.absalonsen@strategiskarkitektur.se08-586 176 17
Arkitekt

Monica Zuniga

monica.zuniga@strategiskarkitektur.se08-586 176 37
Arkitekt

Motoko Olausson

motoko.olausson@strategiskarkitektur.seFöräldraledig
Arkitekt

Myrsini Alexandridi

myrsini.alexandridi@strategiskarkitektur.se08-586 176 20
Arkitekt

Naseer Nasiri

naseer.nasiri@strategiskarkitektur.se08-586 176 58
Arkitekt

Nashira Covarrubia

nashira.covarrubia@strategiskarkitektur.se08-586 176 76
Designstrateg

Niklas Weise

niklas.weise@strategiskarkitektur.se
Inredningsarkitekt

Patrik Pettersson

patrik.pettersson@strategiskarkitektur.se08-586 176 70
Arkitekt

Petra Lind

petra.lind@strategiskarkitektur.se08-586 176 24
Arkitekt

Robert Rath

robert.rath@strategiskarkitektur.se08-586 176 34
Kommunikations- och marknadsstrateg

Therese Gröndahl

therese.grondahl@strategiskarkitektur.se08-586 176 04
Arkitekt

Veronica Gerini

veronica.gerini@strategiskarkitektur.se08-586 176 27